| iuliaiulia a întrebat:

Luna asta mi-a intarziat ciclu, maicamea ma tot suspecteaza.sti in ce sens, e vreo problema ca a intarzia 5 zile? nu mi-a venit ciclu doar de 5 luni, nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Pepper9 a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul de 5 luni, este normal sa-ti intarzie 5 zile pentru ca esti la inceput si ii mai trebuie un timp pentru a veni regulat, fara intarzieri.(chiar si dupa poate sa intarzie)

7 răspunsuri:
| bittersweet a răspuns:

5 luni?! Ori ai scris gresit... ori trebuia sa te fi dus la doctor de mult.

| Paris a răspuns:

Mie imi intarzie mereu, dar nu imi fac probleme, pentru ca stiu ca nu am de ce. daca stii ca ai facut "rele", cumpara-ti un test, ce mare lucru? Pupici

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ti-a venit prima menstruatie acum 5 luni, e normal sa mai ai niste dereglari. Daca stii ca n-ai avut contact sexual, atunci nu trebuie sa te ingrijorezi. Daca intarzie mai mult de o luna, e cazul sa te duci la medic.

| iuliaiulia explică:

Ai inteles gresit...adica am avut prima data ciclu acum 5 luni, de atunci am regulat, dar luna asta nu stiu ce se intampla

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in primul an nu mi-a venit 4 luni odata si aopi a venit de atunci pana acum...asa se mai intampla!big grin don`t worry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai racit mica raceala