| 1Q a întrebat:

Luna viitoare pe 9 am banchet, si nu stiu sa dansez puteti sa-mi arata-i cum se danseaza la evenimente din astea sau niste sfaturi pls dau FUNDA si VOT(P. S. nu vreau sa merg al curusuri de dans)

3 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Pentru un dans simplu nu trebuie sa inveti, fiecare are stilul lui personal de a dansa, te poti misca putin si totul vine de la sine. Ai si tu stilul tau de a dansa la fel ca toti ceilalti doar ca nu l-ai pus in practica. Pune-ti o melodie acasa pe care se poate dansa, si incearca...ai sa vezi ca pana la urma o sa dansezi, totul vine de la sine. Nu iti trebuie un anume stil de dans ca sa il inveti, trebuie sa fi tu si atat.

| pufulete17 a răspuns:

Fata sau baiat?

| 1Q explică:

Is baiatr mah