| AnnaS123asd a întrebat:

Luni ma inscriu sa fiu reperzentanta Avon :-D.
Dar am cateva nelamuriri. :-D
Va rog sa nu radeti. happy
1) Daca intr. o luna fac o suma mica de bani, trebuie sa platesc eu?
2) Stiu ca eu am reducerii la produse... cum stiu cu cat le cumpara eu spre deosebire de catalog?
Dau funda + vot.

4 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Heeihappy si eu sunt reprezentant avon hai sa iti raspund la intrebari:* deci:
ca sa dai o comanda iti trebuie minim 120 lei.Tu strangi comanda si de la mama si de la tata si de la prieteni si dai o singura comanda nu pentru fiecare imparte. Daca ai 110 lei nu iti accepta comanda, minimu e 120. Daca vrei sa comanzi pentru tine ca le vrei tu,da atunci platesti valoarea comenzii. Apoi, cand dai comada pentru ceilalti, cerele banii inainte. Dupa ce dai comanda si o ridici vei avea o factura care o platesti in 2 saptamani cv de gen.
2.Pai...asta nu prea stiu f bine.In fiecare catalog iti arata promotiile si reducerile.Tu nu iei mai ieftin ci iti raman bani, de aceea se zice ca iei mai ieftin.La fiecare comanda in functie de cat e, ai un discount care e al tau.O sa primesti o brosura unde iti arata.Succes!

| AnnaS123asd explică (pentru gohsty):

Mi.ai putea lasa idu. tau intr-un mesaj?:-D
Ti-as fi recunoscatoaree! :*

| danafatu a răspuns:

Buna! Ma bucur ca ai decis sa te inscrii. Suma minima pentru a primi comision este de 120 lei (Comision intre 15-40%). Daca ai comanda mai mica, platesti exact cat ai comandat! Cum adica sa platesti tu? Ai comandat de 30 lei, platesti 30. Eu iti pot trimite programul cu toate produsele cadou si cu comisionul in functie de valoarea comenzii si o sa te lamuresti exact. La prima comanda primesti rimelul supershock! Pentru detalii ma gasesti la id mess dana. fatu

| iolanda_4444 a răspuns:

Nu radem, dar daca te inscrii luni de ce nu intrebi viitorul tau coordonator.
Eu cosnider ca ea trebuie sa-ti de-a toate raspunsurile de care ai nevoie.