| TheDarkQeen13 a întrebat:

M-a intrebat cineva ca de ce ma simt grozav? ce sa-i spun? exemple.

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

De unde vrei să ştim noi de ce te simţi tu grozav? Pur şi simplu îi spui ce te face să te simţi aşa, ce-i aşa greu?

| TheDarkQeen13 explică (pentru Furculingură):

Eu nu am intrebat asta, nu te-am pus nici pe tine sa raspunzi, am zis exemple de ce pot sa ma simt grazav.

| DenisIonut01 a răspuns:

Pai tu stii de ce te simti grozav. Degeaba iti zic eu ca tu te simti grozav ca ai baut un pahar cu lapte cand tu nu ai baut un pahar cu lapte ci cu ceai. Sau vrei sa te invezi cum sa minti? nu trebuie sa minti.

| horansgang a răspuns:

Motivul? frate, dintre toate intrebarile penibile de pe acest site, pot spune ca asta e cea mai jalnica. inteleg ca toti isi baga toate intrebarile aici, da' nici chiar, ce dracu'

| Roxaname a răspuns:

Pentru ca ai constinta impacata, ca nu esti certata cu nimeni, ca te-ai impacat cu o persoana cu care erai certata