| Chnss a întrebat:

M-a sarutat un baiat acum 2 luni.Si sincer as mai vrea sa ma sarute:X De exemplu maine o s aiesim in parc cu inca 2 colegi si e de mers pana in parc. deci o sa fim singuri un timpbig grin.SI as vrea sa-l sarut dar nu stiu cum sa incepsad. Niste sfaturi va rooog.cat mai repedeecrying love struck. Dau funditabig grinpop

Răspuns Câştigător
| SicBru a răspuns:

Deci te duci undeva cu el si stati singuri pe o banca, si dupa ce va asezati stai oleaca si dupa il iei in brate si poti sa il sarutihee hee.

sper ca te ajuta. fundabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Te-ai gandit ca te poate respinge? Cum ar fi sa te respinga, nu iei in considerare si varianta asta? Mai bine, profitati de timp ca sa va cunoasteti. Poate ca intre timp si-a facut o prietena

| Lora a răspuns:

Ii spui:"stai putin ai ceva aici"si-l saruti!

| traficanta a răspuns:

Atunci a fost primul tau sarut?

| ChRoM a răspuns:

Opiriva undeva mai retras, spune-i ca trebuie sa ii spui ceva, il iei de mana, il privesti direct in ochi si il saruti

| Chnss explică:

Da @traficanta.Atunci a fost primul meu sarutbig grin

| dyablo_4621 a răspuns:

Daca te-a mai sarutat n-ar trebui sa fie prea greu, il iei deoparte si-l saruti