| Anonimulantisocial17 a întrebat:

M-am angajat recent acum 3 saptamani si e ok jobul insa problema este ca trebuie sa ma trezesc la 4.30 si nu mai prea pot. Cand eram la liceu ma trezeam la 6.30 si pierdeam autobuzul, lipseam din cauza ca voiam sa dorm insa acum nu mai pot face asta, ce ar trebui sa fac sa ma obisnuiesc cu trezitul asa devreme? Voi cum ati facut?

2 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Culcate mai devreme eu așa fac uneori și faza e ca la mine la orice ora masi culca 4 sau 5 sunt in picioare fără alarma nu ma laud chiar așa se întâmpla

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să continui. Așa te vei obișnui.