| anonim_4396 a întrebat:

M-am apucat de fumat, cum pot scapa de mirosul de pe haine.
Nu vreau raspunsuri de genu: Lasa-te de ele sau altceva, e viata mea fac ce vreau.

Răspuns Câştigător
| InesIlinca90 a răspuns:

Poti sa tii un parfum la tine, sa te dai dupa ce fumezi sau..inainte sa te duci spre casa, fumeaza cu o ora inainte sau cu jumatate de ora, si pana acasa, sa te plimbi prin oras..si cand ajungi sa nu iti mai miroasa asa puternic hainele. Daca umblii prin pub-uri sau cafenele, de-acolo greu scapi de miros... spun din experienta mea propie.

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa fumezi in pungarolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mirosul de tigara este foarte puternic si un nefumator il simte chiar daca e acoperit de parfum. Singura solutie e sa le speli sau sa fumezi in aer deschis. Oricum o sa se prinda la un moment lumea ca fumezi.

| firemonkey a răspuns:

Da-i dracului pe aia care zic ca puti. E viata ta faci ce vrei.

| packman001 a răspuns:

Mai astept cateva sugestii.