| CodrutG a întrebat:

M-am apucat de sala de un timp si arat destul de bine si ma intreb cum sa-mi fac niste poze dar sa nu par cocalar...astept pareri si sugestii sau poze dupa care sa-mi fac idei... dau funda

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna :-)

Presupun ca daca ti-ai face o poza singur in oglinda ai parea cocalar, nu? Atunci incearca daca potisa faci poze in camasa cu miscari de Taekwondo, daca stii sau cu camasa deschisa si cu un picior pe canapea cu mana pe genunchii. Nu stiu, am spus o sugestiee. Sper sa te ajute la ceva sau sa-ti vina vreo idee kiss Succes!