| Pisiii :x a întrebat:

M-am batut cu colega mea, dar intr-un fel rau! Eu ma jucam cu un coleg si ea s-a bagat si m-a impins [ asta arata ca ea a inceput ] apoi am impinso si eu, apoi a venit si m-a impins iar si eu am prinso de par si ea de bluza... dupa aceea ea m-a scuipat pe bluza si eu am tras-o mai tare de par. Ea sa impiedicat si a cazut peste mine iar eu am impinso iarashi si am plecat ca sa evit un scandal.As vrea sa-i cer scuze, insa ea a inceput si eu sunt foarte orgolioasa.Deci oare sa-i cer scuze? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine inveti limba romana.

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu-i cere scuze big grin
de ce sa-ti ceri scuze? ce vrei sa-i spui? " scuze ca te-am impins pentru ca m'ai impins confusedstraight face laughing
ea trebuie sa-si ceara scuze, ed ce s-a bagat in seama si te-a impins asa dintr-o data? si foarte foarte urat gestul ei sa te scuipe straight face
e frumos sa-ti ceri scuze, dar nu oricand big grinwinking acum nu ar fi cazul sa o faci, asteapta tu scuzele din partea eiwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca ea a inceput ea trebuie sa isi ceara scuzewinking

| madalicious a răspuns:

Ah.Nu-i cere scuze la urma urmei ea a inceput. Si in plus chestia cu scuipatul pe bluza e o mare nesimtire. Ea s-a bagat intre tine si colegul tau de gelozie ca ea nu face acelasi lucru. Data viitoare zi-o la directoare si las-o sa se faca singura de ras.

| User a răspuns:

Cat de cool.
Ce sa-ti ceri scuze. o sa te creada o fricoasatongue. Mai bine dai cateva capace.

PS. Data viitoare nu uita de scaun. e eficienttongue

| Pisiii :x explică:

Mentionez ca noi eram bune prietene pana cand ne-am luat la bataie

| georggyy a răspuns:

Hmmm. Stiu faza cu orgoliul oh go on asa sunt si eu whistling orgolioasablushing
Nu ii cere scuze pentru ca ea a inceput! Nesimtitawinking

| botafogo a răspuns:

Ea a inceput ea isi cere scuze

| dorincosti a răspuns:

Crede-ma, daca erati bune prietene nu va bateatzi.si nu ai dc sa ai ceri scuzebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma ca-ti spun dar e nesimtita:tu o tragi de par si ea te scuipa? Oricum, de vina sunt ambele"taberi" iar tu ai fi putut sa o lasi in pace si nu se mai isca nimic...Acum este decizia ta iar eu spun sa-i ceri scuze si sa incerci sa te impaci cu ea, pentru ca e mai bine sa-ti fie prietena decat dusmanwinking si apoi, din cate ai spus tu, cred ca ea n-ar fi in stare sa-si ceara scuze...