| ily_8577 a întrebat:

M-am bronzat pe fata cam aiurea si acum imi este rosie, spuneti-mi va rog un remediu sa scap de aceasta roseatahappy merci anticipat

2 răspunsuri:
| iasmina2oo1 a răspuns:

Exista remedii. Doua happy.

1. Te poti freca pe fata cu o feliuta de lamaie. Apoi sa astepti asa timp de 3-4 min si dupa sa te speli cu apa calduta. In 2-3 zile vei skapa de roseata.

2. Te poti da cu crema pentru fata. Ti se va hidrata pielea mai bine si roseata va disparea de pe fata ta in 3 zile.

Sper ca te-am ajutat :*

| Loree_4861 a răspuns:

Buna. In situatia asta nu prea exista remediu. Doar poti sa maschezi roseata cu fond de ten sau cu pudra. Sper ca te'am ajutat si alta data take carewinking.