| denisaa_3658 a întrebat:

M-am certat cu cineva, nu imi era amic.era doar un stresant care ma stresa pe mess.cum sa fac sa nu ma mai enerveze, adica sa "il uit" pentru. ca deja i-am dat ignore...(cand imi aduc aminte de el ma enerveaza persoana lui ) sper ca m-am facut inteleasa.

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Ce te enerveaza mai mult :o mina rupta un picior sucit sau ala cu mess eu zic ca pe el il vei considera o binecuvintare in situatia de mai sus
timpul le vindeca pe toate, sau daca ai bani cu ghiotura la psihoterapie mai cistiga si aia un ban pe prostia ta. xanax, blegomzin contra indicate