| Dianka_4924 a întrebat:

M-am certat cu el, de la nimic, a spus ca il satur, ca nu-l inteleg, adc odata a venit la mine, si era frig, a spus ca se duce acasa si tam mai mult ziua urmatoare, iar eu insistam sa ramine, la un moment dat m-am saturat si eu sa-l rog si m-am dus acasa fara sa-i mai spun ceva, azi am vorbit pe net si i-am spus ca daca eu il satur sa-si caute una care nu il va satura si el a spus ca bun. I-am intrebat de ce dar se mai intilneste cu mine, si ca daca e gata, iar el a scris "daca spui tu, da e gata"dar eu stiu ca el tine foarte mult la mine si eu la fel, insa nu stiu ce l-a apucat, imi dati si mie un sfat cum sa procedez? Azi m-am comportan mai indiferent prin fata lui, dar mai departe? Ajutati-ma va rooog... dau findita=*

Răspuns Câştigător
| Bia_3692 a răspuns:

Ceao!; x El Se foloseste de faptul ca tu tii foarte mult la el![ stai linisti-ta si eu am trecut prin asa ceva ] El ti. a spus " bine" pentru ca E baiat! logic ca nu se ruga de tine! sa ramai sau de genul. El tine la tine dat nu stiu! tu il cunosti dar dupa parerea mea cred ca e genul ca toti baieti care nu se arata! el asteapta sa te intorci tu la el! Sa te comporti indiferent iti faci tie rau;-j! bine si el simte acest lucru " indiferenta " dar vezi pan. unde mergi cu ea. D. faza cu "M-am saturat ";-? nu stiu Poate il prea sufoci. Acum la cearta asata mica ai ocazia sa vezi intr-adevar daca tine la tine! Orce ar fi nu te intoarce tu la el. Vorbeste p. mas cu el sau eu stiu;-? sms! telefon :d Comporta-te normal! Si asculta nu te combina cu alt baiat pentru ca asta poate inrautati situatia! Vorbeste cu el desprea ce momente totusi ati pretrec impreuna amintiri! Si lasa ca o sa vezi tot el se intoarce la tine. Tu doar comportate normal. stiu ca iti este greu pentru ca ti la el dar asta este cate-odata facem compromisuri. Si te rog! asculta nici odata sa nu mai zici " cauta pe alta " pentru ca tu il impingi la acest pas! Iubit.va ca merita certuri de astea o sa mai fie!; x ceao bafta :*

3 răspunsuri:
| BaByTzZa a răspuns:

Probabil ca vrea sa vd cum reactionezi da aici sh tu esti devina sh el tu nu trebuie sa ii zici sa isi caute p alta sau din astea. mai bine incerkati sa vb sh sa vzi care e motivu lui d este asa sup pe tine ...incearca sa ii exp ca tu tii la el.sh tot ce ai tu p suflet... sper ca te ajuta rasp, meu inpakativaa:X ai grija d tine pup

| NYCUXXL a răspuns:

El e constient ca tu tii mult la el.Eu spun asta dupa raspunsul care ti la dat. tu i-ai spus sa-si caute una care sa nu-l mai sature iar el a spus bine.raspunsul lui cu bine, e un bine care tie ti-l vrea pentru ca el stie prea bine inca ca tu il ai in sufletul tau si tii la el. dupa parerea mea nu ai de ce sa te sperii pentru ca astea sunt doar niste mici provocari din partea lui sa vada cum reactionezi tu si se intimpla deseori intr-o relatie de cuplu. Iubitiva ca viata e scurta si profitati in continuare de fiecare moment frumos.bafta in continuare si nu-ti fa griji ca nu e nimic grav.

| Bia_3692 a răspuns:

Scumpo! Mersi d. funda >;; dd