| anonim_3967 a întrebat:

M-am certat cu iubitul meu din cauza unei fata care s-a dat la el dar eu inca il iubesc, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| whiterose_5684 a răspuns:

Pai cu ce a gresit el daca aia s-a dat la el? A vrut el sa se dea la el? Vorbiti...clarificati situatia si gatabig grin

3 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Tu nu trebuie sa faci nimic. El trebuie sa iti ceara scuze.
PaPa PuP

| DenisPericolPublic a răspuns:

Sa va impacati. Poate ca fata aceea vrea sa-ti faca tie rau! NU-i da satisfactie.

| Diiiaaa a răspuns:

Pai nu ne-ai spus daca si el s-a dat la eahee hee Totusi daca el te iubeste numai pe tine atunci nu ar trebui sa iti pese de fata aiaoh go on Invidie exista peste totoh go onoh go on