| aliutza_8652 a întrebat:

M-am certat cu multe prietene din cauza prietenului meu? ce sa fac? sa-l las? mereu sunt geloase pe mine si se supara mereu.

4 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Cum mai vine astalaughing) sa il lasi pentru niste prietene...noooooo waysad

| lost.in.rain a răspuns:

Inseamna ca nu iti sunt prietene adevarate. Se spune ca "mai intai sa ai grija de tine, apoi sa vezi de altii". Daca tie iti este bine alaturi de prietenul tau, incearca sa le faci pe prietenele tale sa inteleaga ca este viata ta.
Insa, daca multe dintre prietenele tale au ceva de spus in legatura cu prietenul tau, analizeaza bine situatia. Cine stie?! Poate stiu ele ceva si poate ca au dreptate. Fa asa cum iti dicteaza inima!

| hulk90 a răspuns:

Sa-l lasi? si ce o sa faci? o sa te intilnesticu prietenele? laughing
nu prea cred ca merita... o sa le treaca, iar de nu eu mash fi intrebat daca imi sunt prietene... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tii mult la el, nu-l parasi; lumea este rea si invidioasa, nu trebuie sa te intereseze parerea lor. Daca pur si simplu nu pot accepta ca voi sunteti impreuna si va intelegeti bine(ba mai mult, daca tot iti sunt prietene ar trebui sa se bucure pentru tine...)si nu mai pot de gelozie, eu zic sa le lasi pe ele...