| aliutza_8652 a întrebat:

M-am certat cu multe prietene din cauza prietenului meu. ce sa fac, sunt foarte foarte dure si geloase ar face orice sa scape de mine?

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Dure, geloase, suparacioase si le mai numesti prietene?
Daca te intelegi bine cu prietenul tau, de ce sa te desparti de el din cauza lor? nu vad rostul.
Ai grija ce facihappy

| gigiro a răspuns:

Intr-adevar, prietenul tau nu observa, sau este indiferent? Un adevarat barbat ar trebui sa te fereasca de orice agresiune, el trebuie sa-si impuna punctul de vedere in fata lor. S-au poate nu e vorba de gelozie, prietenele tale dorind sa te ajute, considerand ca prietenul tau nu se potriveste cu tine? Analizeaza bine, citeste printre randuri cum se spune, ce vor sa-ti impute prietenele?

| Iziii:x a răspuns:

Nu le baga in seamnahappy
Asa sunt unelethinking
Prea invidioase ca sa treaca peste astatongue
Pastreaza langa tine nu mai prieteni adevaratitongue

| masly a răspuns:

Vorbeste cu pretenul tau. explica-i situatia daca nu face nimic in legatura cu asta inseamna ca ei is mai iportanti ar trebuie sa nu permita la nimeni sa vb urat ca u da mno depinde de persoana...