| moni_9070 a întrebat:

M-am certat cu prietenul meu si vreau un status ca sa-l oftic.help.

Răspuns Câştigător
| TraficantaaDePessos a răspuns:

Eu zic sa iti pui un status prin care sa ii arti cat esti de fericita! Asta il va oftica cel mai tarelaughing Se va simti ca un prost pentru ca nu a putut sa te faca sa suferi!

Hope helpedlove struck

4 răspunsuri:
| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Sa stii ca nu-mi lipsesti, imi lipseste doar cel care credeam ca esti.

| moni_9070 explică:

Atunci ce status sa pun sa par fericita?

| inna01 a răspuns:

Paharele sus! sampania sa curgalaughingrespect pentru fetele care stiu sa faca fraierii sa plangawinkingasta sigur o sa-l oftice. fundita?:d