| yonnynumaiekid a întrebat:

M-am certat cu un baiat deparece numi mai aminteam parola de la mess si credea ca i-am dat ignor faza este ca tin foarte mult la acest baiat dar e incapatanat si nu vrea sa ma creada si spune ca il ignor complet ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai el este incapatanat din cate ai spus dar mai bine te-ai despartii de el si ai cauta un baiat bun, si care sa te creada ce spui el e un tantalau

2 răspunsuri:
| superDezastrul a răspuns:

Ok dar daca ai uitat parola la id acela cred ca tiai facut alt id nu-i asa? si daca il pui in lista id-ului cel nou de ce nu ar intelege ca nu il minti? si totusi poate sa controleze mereu pe imvisible.ro ca id acela va fi mereu offline din cauza ca nu mai poti intra ca ai uitat parola.o zi placuta

| Daniela_Ionela_1995 a răspuns:

Daca el nu vrea sa te creada tu nu il poti obliga, gaseste un baiat care sa te creada si sa te inteleaga atunci cand ceva nu marge bine.