| anonim_4396 a întrebat:

M-am despartit de iubitul meu si am observat ca singura sunt mult mai linistita si mai fericita, ca pot fi eu insumi chiar daca el nu mai e langa mine. Si cu el am fost fericita dar ma consumam din diferite motive. Voi cand sunteti mai fericit?

2 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Eu mă simt mai bine când sunt singură. Când sunt cu prietenul mă chinui să nu fac nimic rău, să fiu frumoasă şi tot felul de chestii din astea, poate sunt unpic mai ciudată, dar asta e... laughing

| AnYyCrZ a răspuns:

Pai depinde de persoana care este langa mine...insa tot mai bine ma simt cand sunt singura pentru ca am libertatea pe care nu o am cand sunt impreuna cu cinevawinking