| SteauaROsie a întrebat:

M am despartit de prietena mea
acum suntem doar amici.

ma intalnesc cu ea in fiecare zi

eu nu prea o bag in seama
dar se baga ea in seama cu mine

chiar daca nu ne am despartit cu scandal

dar imi vorbeste mai rastit,

si cate o data ma ia la misto
asa mi se pare.

mi a dereglat putin moralul

nu vreau sa ma pun cu ea,

la mistouri,
ca n am adversar...

de ce imi vorbeste mai rastit?

ce vrea de la mine?

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai nu vrea nimic de la tine. Vrea sa te umileasca, sa isi bata joc de tine cat poate si sa te vada cu moralul la pamant.Nu trebuie sa ii cedezi deloc! Nu intra in jocul ei! Bafta! >big grin

| Luiza_4763 a răspuns:

Sa zicem ca ea ar fi vrut sa mai fiti impreuna. Probabil ca acum vrea si ea sa fie bagata in seama. Eu zic ca vorbeste asa doar ca sa vezi tu ' ca a trecut peste '. De obicei nu ii este usor nici unei fete sa se desparta de prieten, sa mai ramana si amica pe deasupra. Dupa mine thinking de la tine vrea doar atentie. Incearca sa fi indiferent, sa o ignori thinking Se va plictisi la un moment dat happy.

Sper ca te.am ajutatbig grin.

| vladyy21 a răspuns:

Eu cred ca vrea sa te faca de rusine. nah.

| haiZI a răspuns:

Din cauza despartirii, chiar daca nu a fost cu scandal.
Poate incearca sa se dea superioara(doar ca nu nu stie sa o faca), sa-ti arate tie ca nu-i pasa sau pur si simplu mai are anumite sentimente fata de tine si te sacaie.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Eu cred ca inca te mai place si nu stie cum sa iti atraga atentia.

| Romancutza a răspuns:

Nu, vrea nimica de la tine, asa se intampla intre prieteni.

Acum se poate comporta divers cu tine, sau vrea sa-ti demonstreze ce fata ai pierdut.Multe fac acest lucru, dar nu-ti ace griji, se va plictisi eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este suparata pe tine pentru ca ea te placea

| baaang a răspuns:

Pai.
din ce cauza va`ti despartit?
din cauza taa sau a ei`?
pentru ca daca va`ti despartit din cauza ta.atunci cred ca de`aia iti vb asahee hee
daca.nu.cred ca are cu capuu`laughing
si ar trebui sa stai de vb cu ea.si sa-i zici sa nu se mai comporte asa ca se va termina urat`laughing
phbbbbt
baftaa>::dd:*:*

| XoOxXo a răspuns:

Poate ca s-a suparat pe tine ft tare si de aceea isi mai face misto de tine.
Daca se uita la tine inseamna ca te place.
Dar daca tu in continuu nu o sa o bagi inseama atc nici ea nu te va mai baga in seama.
Nu o sa-i pese de tine dupa un timp.
Si daca totusi mai tarziu o sa vrei sa va impacati, ea nu te va ierta fiindca l-ai ranit; sau in perioada aceea cand ea te-o bagat in seama tu nu l-ai bagat.
Daca ti-e iti mai place de ea macar putin sau nu sti ce simti inca pentru ea, nu ar fi bine ca sa nu o bagi in seama, ca poate mai tarziu o sa-ti para rau.
Ca totusi o iubire nu se uita ft usor, mai ales daca ati fost mult impreuna.
Mai rasarit, de aceea vorbeste fiindca s-a suparat pe tine

| Papusik a răspuns:

Vrea sa-si bata joc de tine.
Sa-ti dovedeasca tie ca e mai buna decat tine si ca n-o intereseaza deloc persoana ta.
Vrea doar sa te enerveze sau sa te vada suparat fiindca ei i-ar place asta...
Dar no baga in seama. Nu ii face ei jocurile. Las-o ca o sa se plictiseasca odata.

Succes!

:*

| dydy000 a răspuns:

Posibil sa te mai placa inca si poate asa crede ca iti atrage atentia