| anonim_4396 a întrebat:

M-am despartit de un baiat si tineam ff mult unul la altul iar eu acum am inceput sa ies cu un alt baiat si stie si el dar nu poate sa ma stie cu un alt baiat in oras, si sa se impace cu ideea ca nu mai suntem impreuna. El a plecat la o matusa de a lui si de acolo vrea sa plece in Londra crede ca asa vom vorbi mai putin si o sa se i-a cu munca... dar nu stiu cum sa-l conving sa vina sa dea bacul. Dati-mi un sfat

Răspuns Câştigător
| ??????? a răspuns:

Spune-i ca inca ti la el, spune-i ca pentru Dragostea dintre voi 2 care a fost odata sa vina sa dea bacul.
Inca cred ca mai tii la el... spune-i ce simti, il va emotioana.
Vb. cu el la tel, pe mess. etc.

Sper ca te-am ajutat.
Fundita?`?

Byee... Succes!