| Future1234 a întrebat:

M-am gandit sa scriu o carte. Stiu despre ce, dar nu mii se pare necesar sa va zic voua pentru ca problema e alta!. ..Nu stiu cum sa incep. Intrebarea este : voua ce inceputuri vaplac cel mai mult?

6 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Eu zic sa incepi cum iti ''tuna'' tie la momentul acela. Scrie ceva, mai aparte, nu un inceput specific tuturor cartilor. Fa-o sa fie diferita de alte carti.Succes!

| OnuOnulică a răspuns:

A fost odata ca niciodata laughing

| Future1234 explică (pentru OnuOnulică):

E o carte, nu o poveste laughing

| Roxxxxi a răspuns:

Incearca ceva nou.Nu ca a fost odata, a fost atunci. Ceva unic pe care cititorii sa aiba lacomia aia sa vrea sa citeasca cat mai mult.Cartea sa inceapa puternic si asa sa fie si continutul. Mult succes :*

| Future1234 explică (pentru Roxxxxi):

Multumesc ♥

| Roxxxxi a răspuns (pentru Future1234):

Cu multa placere :*