| dansez a întrebat:

M`am hotarat sa-i spun ca il plac. Stiu cum, dar imi e frica sa nu inceapa sa rada.straight face. Sa ii mai spun sau nu? Ce sa ii zic dupa ca sa nu inceapa sa rada? crying FUNDA love struck

5 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Ii zici ca nu e o gluma si chiar il pplaci si faci o fata trista!winking iti zic eu nu o sa rada daca e un baiat bun!

| Cristina_5283 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema... Daca il placi place foarte mult eu zic ca merita, o sa.ti dai seama daca e badaran sau nu.E usor sa zic asta acum depinde de tine.Succeshee hee :*

| pitcrv a răspuns:

Cel mai bine e sa ii spuii, ca mai tarziu sa nu iti para rau ca nu i-ai zis, iar daca el va rade inseamna ca nu merita nici un baiat sau fata nu trebuie sa rada de sentimentele altei persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uh il cunosti cel mai bine...uh sti daca va rade sau nu...eu zic ca merita sa-ti incerci norocu'love strucklove struck

| Iüℓÿsca a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa iti asculti sufletul.Si daca mai tarziu vei regreta tot ceea ce ti-a spus sufletul este cea mai buna solutie.