| Cristinafgmcriss a întrebat:

M.am impacat cu fostul si dupa putin timp a plecat in strainatate iar cand vorbim la telefon nu e ca si inainte acum vorbim ce vorbim si gata nu prea avem despre ce sa vorbim si cateodata nici nu imi vine sa-i raspund la telefon si ma simt foarte prost. Oare de ce se întâmplă asta?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Simplu.
Ce a fost rupt o data reanodat nu mai tine si mai ales in conditiile date de tine

| Oprea_Dalia_2003 a răspuns:

Eu cred ca a 2 a oara nu e ca prima. Te gândesti la ce s-a intamplat in trecut si oricum voi ati fost despărțiți o perioadă de timp, în perioada aia amândoi v ati schimbat intr o oarecare măsură.