| sexychick_4075 a întrebat:

M-am indragostit d eun baiat.Il iubesc chiar dac auni vor reprosa ca nu am cum ca am doar 14 ani nu este adevarat, eu il iubesc. El este un afemeiat si si-a batut joc de mine de mai multe ori, dar dragostea puternica pentru el a continuat dupa toate astea.Am fost cu el mai demult 8 luni, apoi am mai fost decateva ori dar putin cam vreo luna pentru ca totimpul isi batea joc.Il iubesc si tot ce mai am cu el sunt toate amintirile care se afla in mine. Vreau sa il uit, dar vreau sa-mi lase amintirile deoarece sunt singurul lucru furmos pe care il am. Da tocmai aceste amintiri imi rascolesc mai mult inima si ma fac sa plang si sa imi aduc aminte de el si cat de mult il iubesc. Vreau sa il uit, dar nu pot, sau poate nu vreau dar nu stiu.Tot ce va cer e un sfat. Puteti sa ama ajutati? Daca este lasati si un id ca sa ma ajutati mai mult. Puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| TabooR a răspuns:

Contacteazama la id dragosvip@yahoo.com am ceva sa-ti spun dar nu aici sincer...