| alexiss_9225 a întrebat:

M am indragostit d profu meu, el are 35 d ani eu apr18. Am vb prin msj dar nu stia cine sunt. Acum i am spus dar d atunci nu mi a mai raspuns. Helpsad ps: nu e insurat

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

laughingCe aveti cu fata ma, acu sincer?
daca o mananca si vrea scarpinare?
Eu in locu la profesor,o scarpinam putin, dar o faceam cu cap!
Nu asa la voia intamplari laughing
Ori ma mutam de la aceea clasa unde predam ei,si o scarpinam dupa de numai avea nevoie de la altcinevabig grin
Adica profu de la jan mone nu prea la dus capu.
Dar nahappy
Pisicuto pune mana si invata, ca umeri craci, ai tu timp sa inveti laughing
parca maine te vad la TV ca ai fost ' violata' si mai presus de asta mai te aud ca erai si fata mare cand s-a intamplat big grin
Lasa astea ca nu sunt de tine

| katy a răspuns:

Ia-ti gandul ca nu o sa-si piarda slujba pentru o pustoaica

| DracusorImpielitat a răspuns:

Te duci la scoala sa inveti, sau sa te indragostesti de profesori? Evident ca nu v-ati invatat minte dupa cazul de la Jean Monnet. Profesorul nu are voie sa aiba relatii de dragoste cu o eleva, mai ales minora. Ai vazut ca ala de la Monnet a facut inchisoare? Mai bine tine-te de carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si te mai miri de ce ''violuri'' in scoli. Uite viitorul!