| EduardPaul94 a întrebat:

M-am indragostit de o fata de la mine din scoala dar care. zice ea.'so las in pace'tongue.ideea e ca ea e cam timida.nu ca nu vrea sa fie cu mine.cred ca ii este frica ca nu o sa se descurcesad. ce sa fac sa ii castig increderea si in final sa fie a mea?big grin.va rog niste sfaturi. funda la cel mai bun sfat!

1 răspuns:
| JayZei a răspuns:

Spunele prietenelor ei sa-ti spuna daca te place sigur e timida dar in interiorul ei sigur e o fire mai tare si ie frica sati zica ca te place dar...fa tu primul pass si daca vrei mai multe sfaturi id-ul meu de mess e: dragolilwayne vb pe messwinking fundahappy sper ca te-am ajutatbig grin