| PepsiGirl a întrebat:

M-am îndrăgostit de o persoana pe care nu o știu. Nu stiu numele sau varsta. E super drăguț! L-am văzut o data in viața, credeți ca o sa il mai revăd?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vise copila, doar vise!

| Caro34 a răspuns:

Daca l-ai vazut o data undeva, atunci ar trebui sa mai revii in acel loc, poate il mai revezi! Poti cu aceasta ocazie sa vezi, daca chiar esti indragostita de acea persoana... Numai bine!

| PepsiGirl explică (pentru Caro34):

Deci treaba sta in felul următor, eu m-am dus la un concert și acel băiat era acolo voluntar. Eu m-am gândit sa ma duc și eu voluntar ca sa îl mai revăd.

| En3Rgi a răspuns:

Cel mai probabil nu, si crede-ma nu te-ai indragostit, nu exista dragoste la prima vedere, doar placi acea persoana din punct de vedere fizic.

| angelcore a răspuns:

Nu si esti cam superficiala daca te ai indragostit doar vazandu l.

| Lzehxo a răspuns:

Sunt sanse mici sa-l mai vezi, dar e posibil.