| ynAA a întrebat:

M-am indragostit de profesorul meu care mai e si prieten cu tatal meu. Ce sa fac? straight face

Răspuns Câştigător
| byby34 a răspuns:

Paii laughing mai intai nu-i spune ca il placi si apoi incearca sa nu dai de banuit...ca nu va iesi de loc bine daca afla cineva! #-0

| ynAA explică (pentru byby34):

Multumesc pentru. raspuns happylaughing:*

| ynAA explică (pentru byby34):

Mersiii happy:*:*laughing

11 răspunsuri:
| TooNight a răspuns:

Stiu sentimentulaughing.Nu plac niciun profesor,dar plac un elev:-. Sfatul meu,e sa-i zici tatalui tau.happy E mult mai usor.Dar daca nici macar nu vrei sa auzi de asa ceva, fa ca mine. Tine sentimentele in tine, nu spune nimanui de cine-ti place, sufera, si ai grija ca daca se aduna prea multe sentimente o sa explodeze intr-o zi...straight face
Bafta!straight face

| Madut a răspuns:

Nu puteai sa te indragostesti de un baiat de varsta ta? Or arata unii profesori mai tineri bine dar gandeste`te si tu un pic cate iti poate cauza chestia asta oh go on.

| ynAA explică (pentru Madut):

Mersi mult :*

| claustrofob a răspuns:

Pff daca stai sa te gandesti bine o sa iti dai seama ca e mai mult un moft. Gaseste pe altcineva, sunt destui baieti. Sti si tu ca relatiile gen profesor-elev nu sunt bine vazute deloc!

| ynAA explică (pentru claustrofob):

Mersi!:*

| ynAA explică (pentru claustrofob):

Mersi :* happylaughing

| Warw723 a răspuns:

Si asta da si ca e mai mare in varsta laughing
cred?

| ynAA explică:

Multumesc tuturor! happy:*

| denisamaria12 a răspuns:

Eu asi zice sa renuntilaughing))sunt o groaza de baieti pe lumea asta