| CuteAle a întrebat:

M-am indragostit de un baiat care e mai mic decat mine cu un an si mai scund! crying Ce sa fac? Eu ma gandeam sa-l uit crying... oare e alegerea corecta?
PS: sora lui mi-a zis ca ma place ca o prietena crying

Răspuns Câştigător
| strictsecret01 a răspuns:

Iei o decizie proasta baietii nu o sa recunoaska niciodata k ii place o fata asa sunt ei nu te lasa...nu-l uita dupa o sa-ti aduci aminte mereu cans il vezi j o sa-ti para rau

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| YONTU a răspuns:

Baietii sunt mai timizi, crede-ma, si mie mi-ar fi rusine sa ies cu o fata mai inalta decat mine si mai mare la vasta! Incearca sa-l uitit Ale...