| WhyIsTheWordSoBad a întrebat:

M~am indragostit de un baiat pe care nul cunosc...http://www.facebook.com/....../photo.php ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Eu nu știu de ce i-ai mai dat și profilul de facebook aici, că nu are nici o relevanță, și oricum nu merge, dă conținut indisponibil. Ce să faci... dacă nu-l cunoști, în sensul că l-ai cunoscut pe net sau eu știu, atunci ar trebui să-l uiți, eu așa aș face, dacă nu-l cunoști, și-l cunosc alți prieteni de-ai tăi, rogi cu prieten să-ți facă cunoștință cu el, și poate veți fi prieteni sau mai mult. Baftă!

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Cum sa te indragostesti de cineva pe care nu cunosti? Esti foarte copila.

| Bella03 a răspuns:

-Incearca sa luati legatura pe facebook.Si sa il intrebi odata daca nu ati vrea sa iesiti ca amici si mai inviti tu cativa, si atunci puteti vb. mai multe.happy

| Deutzeuh a răspuns:

Nu merge linkul dar nu asta conteaza...pai eu stiu.incearca sa vorbesti cu el si daca nu ii place de tine lasa'l in pace.gasesteti altul

| biencutza98 a răspuns:

Pai.incearac sa vb cu el ...sa vezi ce preferinte are daca si el te place si daca nu treci peste asta gasesti altubig grin...