| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat si am acceptat sa fie el primul cu care ma voi culca.si dupa ce am fost impreuna o luna.ne-am despartit si acum el mereu vrea sa stea cu mine doar cand ne intalnim... din cauza ca locuim in orase diferite. Oare tine la mine? macar putin, mai ales ca el a fost primul?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca s-a despartit de tine la scurt timp dupa ce ati facut-o, e clar ca el, ca si majoritatea baietilor din ziua de astazi, a vrut doar sex de la tine. NU stiu ce sa zic despre asta, dar sincer mie nu-mi pare un baiat prea grozav straight face.

| Adry05 a răspuns:

@mada001, stiu cum e. Si eu m-am indragostit nebuneste de un baiat pe care nici nu-l cunosc in realitate. Incerc tot timpul sa nu ma mai gandesc la el, dar nu pot. Imi tot revine in minte imaginea lui. Totusi, incerc... POate ca ar trebui sa incerci acelasi lucru happy.

| mada001 a răspuns:

Buna! Multumesc pentru ajutor, numai ca problema este ca m-am atasat foarte mult de el...si nu pot sa il uit.