| mimi_1975 a întrebat:

M-am indragostit de un prieten...cum sa aflu ce simte el pentru mine?

8 răspunsuri:
| Filly_6570 a răspuns:

Daca sunteti prieteni e foarte simplu. Tu ii spui ce simti pentru el si el iti va raspunde cu simte pentru tine.
Mult succes

| Bacemi a răspuns:

Asta se observa din felul lui de a fi. Poti incerca sa fii cu el intr-un mediu mai romantic asa, sa incepi sa vorbesti despre relatii si altele si vezi ce spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa-l cunosti mai bine...astfel ti-ai da seama ce simte pentru uh din gesturile lui.

| bluepuff a răspuns:

Vorbeste cu un prieten bun de a lui, spune`i adevaru si roga`l sa il intrebe ce simte sau ce parere are despre tine. Bafta:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e asa. Prinzi un moment cand sunteti singuri si ii spui direct. Daca e reciproc e super, daca nu macar nu stai si regreti ce-ar fi fost daca i-ai fi spus si o sa te simti usurata. Faza e ca tocmai pentru ca i-ai zis o sa inceapa sa fie interesat romantic de tine asa ca sa ai putina rabdare daca e asa. Daca nu o sa fie oricum amabil si o sa fie discret daca e un prieten bun.

| mimi_1975 explică:

Este destul de amabil cu mine, mergem impreuna acasa.insa am observat azi ca cocheta cu prietena mea.((((... m-am descurajat de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu este nimic. Eu am folosit faza cu rugatul prietenului si a functionat. Avem o relatie fromoasa impreuna. Intrebarea este: ti se va intampla la fel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fata aceia iti este prietena buna, ii v-a zice sa o lase in pace. poate face asta pentru tine.si e numai al tau :*Succes