| zuzixadri a întrebat:

. m-am indragostit de un tip.mare greseala. k d fiecare data cand o fac e persoana nepotrivita laughingam vb cu un tip ceva timp. am vb vrute si nevrute.chiar i'am zis ca il plac.maree greseala.am continuat sa vb si dupa asta.eu am simtit k are cv acolo pentru mine.chiar mi-a dat sperante.si i'am zis si lui chiar aseara...si el cica:"nu am vrt :d"ma lasiii.cand azi a intrat p mess si'a pus la status:"te iubesc raluca". cand am vzt sa o iau pur si simplu razna.chiar am visat zilele trecute ca era cu cineva. anyway... ce credeti ca ar trebui sa fac, sa zic. k eu pur si simplu nu mai stiusick fundita:d

1 răspuns:
| lory_6894 a răspuns:

Lasa-l in pace daca te placea nu facea acel lucru...altul succes:*