| iAngel a întrebat:

M-am mutat la un liceu nou, sunt clasa a10 si suntem 26 dintre care 7 baieti. vreau sa zic ca sunt multe fete si multe fete din liceu se uita la mine, pentru ca sunt nou sau nu imi dau seama, in fine ce pot sa fac ca sunt mai rusinos. si imi plac de unele, dar sunt si baieti din liceu care se dau la ele. s

1 răspuns:
| Cristea a răspuns:

Bai fiule tin sa te felicit. Incearca sa pari cat mai degajat, cat mai "cool". Ai sa vezi in timp care se da la tine... daca iti place sari si tu pe ea, daca nu ...cauta mai departe. bafta!