| AdeCrissuu123 a întrebat:

M-am plictisit de coafurile de la scoala nici nu stiu ce sa imi mai fac vreau sa schimb ceva nu in fiecare zi acelasi lucru imi place sa fiu diferita de zi cu zi imi puteti spune coafuri simple de maxim 15 minute si tin sa mentionez ca imi plac buclele vreau ceva cu bucle si parul cat mai prins funda :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Parca te-ai duce la prezentare de moda nu la scoala.Iti place sa fii admirata.Mai bine sa te admire ceilalti pentru caracter nu pentru modul cum iti faci buclele.