| 12Afasa2 a întrebat:

M-am plictisit la scoalastraight face...Si mai e mult pana la vacanta de iarnastraight face. Semestru se termina pe 23, adica adio cadou de craciun de la parinti.Phoay...vineri scoala duminica craciunstraight face
Ce ****!

1 răspuns:
| Yosii a răspuns:

Pff eu sunt pe invers laughing mie imi place la scoala si ma plictisesc acasa. I don't want to see. de abia ast sa ma duc la scoala.nu stiu de ce imi place si nu e din cauza ca sunt destepata. e din alta cauza... tongue