| anonim_4396 a întrebat:

M-am plictisit si mai e destul pana sa-mi vina ora la care mi se face somn. Ceva idei cu ce as putea sa fac sa alung plictiseala? Inafara de citit, dormit, mancat, ascultat muzica, vorbit pe mess si iesit afara. straight face

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Fă`ţi ordine prin calculator, dă o defragmentare, în timpul ăsta uită`te la un film online şi închide messul ca să te poţi concetra şi să nu fii deranjată, scanează PC`ul să vezi dacă ai viruşi sau... fă`ţi planuri pentru următoarea zi, gândeşte`te la ce ai făcut azi, la tot ce s`a întâmplat ( de preferinţă, pozitiv ), gândeşte`te la minunaţii tăi prieteni, fă`ţi cont pe http://www.premii.joo.ro/, poate câştigi ceva şi... Fă ce îţi dictează starea de spirit :)

5 răspunsuri:
| Oana4340 a răspuns:

Uita-te la un film, Joaca-te Second Lifelaughing Du-te la cumparaturi si iti vine somnul pana la urma;-)Dar si cititul este relaxant;-)

| MisterKat a răspuns:

Joaca niste rebus, numara niste oite imaginare cum sar gardul happy Joaca-te cu animalele tale de companie(daca ai). Fa curat in camera ta, aranjaza-ti lucrurile happy Ajuta-i pe parintii tai daca au nevoie la treburile casnice (ex: spalarea vaselor de la cina).

Succes! happy

Ah. bea si niste ceai de tei inainte de a te culca. sau cu vreo cateva ore. o sa vezi ca e foarte bun, ceaiul de tei este un ceai relaxant si te va ajuta sa dormi mai bine.happy

| roxanac a răspuns:

Invata sa croseteziwinking

| everyyoueveryme a răspuns:

laughing
citit si inteles big grin
asta era

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te la tavan si numara mustele omorate de-a lungul timpului!