| CamileLikeus a întrebat:

M-am plimbat prin soare si aveam un maieu pe mine si cand am ajuns acasa, l-am dat jos, si am vazut ca mi-au ramas dungi albe fata de pielea mea rosie acum ce sa fac sa dispara rosata sa fie ca inainte? sau macar sa nu mai fiu rosie pana maine la 8 dimineata! help! si funa big grin

Răspuns Câştigător
| LollypopMe a răspuns:

Da-ti cu crema pe tine! Spune-i mamei sau tatalui tau sa-ti cumpere de la farmacie o crema care poti sa te dai dupa ce vii de pe strada, de la plaja.

SFAT: data viitoare, cand pleci undeva, dati pe tine cu crema de soare.Iar cand ajungi acasa, iti dai cu crema care ti-am zis mai sus!

Funda?

1 răspuns:
| Takuraa a răspuns:

Pi te.ai bronzat..nu prea ai ce face..astepti si se va innegri sau du.te la plaja si fa topless