| neeelaaah a întrebat:

M-am sarutat cu un baiat de care imi place foarte mult dar a fost mai mult un pact oricum asta insemna ca macar ii place de minen?sad

4 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Se poate

| Paris a răspuns:

De ce lasi tu gurita ta sa atinga gurite straine, care nu au nicio legatura cu ea? Ia sa nu mai faci greseala asta! Cand te mai pupi cu un baiat, sa fii sigura ca ai o relatie cu el, nu asa, la misto happy

| smileforme a răspuns:

Nu cred ca te place! pentru el a fost doa un pact cu sigurantawinking sad

| adelutza_9680 a răspuns:

Nu cred ca te place. A dorit sa castige acel pact.Cand te vei mai saruta, ai grija sa existe ceva intre tine si el.