| Bxbdbddbd a întrebat:

M-am saturat am tot un vis in care sunt captivă în casă în timpul unei apocalipse zobii dar nu sunt prisa singura și cu mama mea o sora și un frate și mai nou a apărut în vis și sora mea mai mică mama îmi zice că ea trebuie sa plece și visez un loc cu tren și sine când îmi spune asta și trebuie să rămân cu frații mei eu in casa dar după îmi apare în fata ochilor o imagine cu mine și frații mei afara între zombii și în vis doi copii sau dus pe verandă și s-au cățărat și un zombi a vrut să muște fata dar o venit cineva și ia tras la zombii și zombiul a spus că ei știu să comunice între ei și știu și sunt mult mai deștepți decât credeam și mereu la sfârșitul visului parcă zombiul mă cheamă am visul asta cam de 2-3 luni și mă macină pe cap ați putea descrie de ce visez asta sau ați avea un dicționar de vise și știu că nu am scris totul cat sa se lege dar sunt buimacă după alt vis de genul...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai manca dupa ora 7-8 seara (cu 3 ore inainte de culcare), ca sa nu te duci la culcare cu burta plina, fiindca mancarea nu se digera, de aceea apar visele urate si cosmarurile.

| MistarGoGu a răspuns:

Aprinzi câteva lumânări, 30 Tatăl Nostru și stropești prin casa cu Apa Sfințită!
Moliftele Sf.Vasile de scos SPURCATII din casa!

| MistarGoGu a răspuns:

Dacă NU urmărești frecvent filme horror atunci este clar ceva " lucrat " pe casa și familia voastră!
Vorbesc Serios! Dacă mai continua cheamă un preot sa sfințească!

| Bxbdbddbd explică (pentru MistarGoGu):

Nu sunt mare fana filme horror și nici nu mă uit daca e ceva de uitat horror mă uit la rezumate cu filme cu zombii dar alea mai mult sunt documentare despre zombi decât filme și nu m-am mai uitat la ele de cam 5-6 luni