| blackporcelain a întrebat:

M-am saturat ca mereu cand pun o intrebare sa primesc 0 raspunsuri, ma simt prost, raspundeti-mi va rog chiar daca nu aveti experienta sau cunostinte intr-un anumit domeniu, vreau sfaturi, idei sugestii, nu experti

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Poate le-ai pus la o ora la care nu umblau prea multi pe site, si asa s-a ajuns la acest lucru. Mai incearca!

| Adry05 a răspuns:

Mda, m-am uitat peste intrebarile talehee hee. Stiu care e problema. Vorbesti mult prea mult despre ourworld, si aici nu sunt asa de multi cunoscatori, deci nu iti pot raspunde. In rest, am vazut ca ai la o intrebare chiar 13 raspusuri, wow, bravo! Chiar n-ai de ce sa te plangi!

| Neimportant a răspuns:

Poate dacă ai pune şi tu întrebări mai uşoare ai avea mai multe răspunsuri.happy

| Jony123 a răspuns:

Stiu, si mie mi se intampla mereu asa, sincer desi am pus destul intrebri si la marea majoritate am primit raspunsuri dar am si multe cu 0 raspunsuri, pot sa zic ca acele raspunsuri primite foarte putine au fost raspunsuri care sa ma multumeasca, 10% din raspunsurile primite mau multumid, dar nu pedeplin, eu mai intru pe TPU doar ca sa dau raspunsuri, fiindca imi place sa ajut oamenii, in special la capidoulul dragoste si sex, acool am cele mai multe raspunsuri, si ma pot lauda totusi ca dau raspunsuri destul de bune si au multumit pe cel care a pus intrebarea, daca esti curios/a uitate la raspunsurile mele, in special cele castigatoare...

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Nu te simti prost din cauza asta, poate nici unul nu stie cum sa ti raspunda la intrebarile tale.
Incearca sa pui niste intrebari mai... populare ca sa zic asa.

Sper ca te am ajutat:*

| BBdragutza a răspuns:

Eu raspund intotdeauna multor utilizatori cu parerea mea indiferent daca este castigatoare sau nu,numai ca scuza-ma dar eu nu ti-am vazut intrebarile,pana acum,de acea nu ti-am raspuns, promit ca-ti voi raspunde! Bye, Bye!

| Piticutsss a răspuns:

Ce intrebari ai? spune'mi ca iti raspund eu :*

| BlackRoseMary a răspuns:

Si la ce vrei sa-ti raspund?