| ForbiddenLove a întrebat:

M-am saturat de toti baietii care se uita numai la tate si la cur! La mine in scoala (suntem foarte putine clase) ...sunt un fel de fraiera pentru ca sunt genu de fata mai cuminte, prietenoasa, timida si nu genul de fata tupeista si "buna" (vampa). Stiti la ce se refera baietii! Oare nu exista altfel de baieti? Eu ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alina_9161 a răspuns:

Draga Saby, te felicit pentru ca esti asa cum zici. Sunt tot mai putine astfel de fete. Sfatul meu este sa ramai asa. E adevarat ca poate acum, ai avea nevoie si tu de o strangere in brate si de un sarut insa iti garantez ca nu pierzi mare lucru deoarece baietii in adolescenta nu mizeaza prea mult pe o relatie stabila - ceea ce cred ca ai vrea de fapt. Iti zic insa ca daca mai astepti vei avea parte de oameni care te vor aprecia si proteja.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic. Din curva nu ai cum sa devii fata cuminte, pe cand din fata cuminte sa devii curva e foarte usor.Si pentru ce? Doar de dragul de a fi futu.asta,placuta

| pwp a răspuns:

Daaa, baietii din ziua de azi se uita la fund si la sani!
e trist, nu?

| Nothing05 a răspuns:

Lasa-i in paceoh go on

sunt destui baieti care nu apreciaza "tate" si "cur"

asa ca nu trebuie sa faci nimic...lasa-le pe ele sa fie in "lumea" lor...

si tu ramai originala!

ele sunt cele care peste 5-6 ani vor auzi "ia uite si la astalaughing...cu cati a umblat!"

asa ca stai linistit... exista pentru fiecare un suflet pereche...nu te grabi. dragostea apare atunci cand te astepti cel mai putin

Succes!

| Crisu a răspuns:

Ba da exista. Dar majoritatea baietilor intre 13-17 [thinking] doar la asta se uita.

| ATHOS a răspuns:

Draga mea exista baieti buni si baieti rai. Tu ai vrea ca el sa faca parte, desigur, din categoria baietilor buni. Daca vei avea suficienta rabdare, int-o zi, va aparea si Fat Frumos. Desigur pe un cal alb, frumos, destept, educat, civilizat, tandru, dragastos, iubitor, manierat, elegant, cu simtul umorului, care stie sa fie un bun prieten, la care viata ii este bazata pe principii, care va respecta valorile familiei, va sti ce vrea de la viata,... Iar atunci cand il vei vedea vei sti ca el este alesul! Si veti trai multi ani fericiti!
Pana atunci insa, frumoasa domnisoara, va trebui sa te gandesti la viitorul tau. Sa-l construiesti terminand liceul, urmand apoi o facultate pe care sa o absolvi cu rezultate de exceptie, sa urmezi apoi un masterat, intre timp sa te mai pregatesti si pentru viata,...
Eu iti doresc multa bafta!

| tremurici a răspuns:

Tu faci misto nu?happy Cum sa nu iti placa formele unei fete?raised eyebrows daca fata respectiva e medie la inteligenta si personalitate e perfecta... daca e najpa deja una fara forme incredibile dar super la personalitate si inteligenta... e mai okhappydar e foarte rar asa cevalaughing adica.asta e o fatahappyforme, personalitate, look(parul. ochii, forma fizica), inteligenta.

| cineva_2560 a răspuns:

Ba da, exist happy

| Tequilaaaaa a răspuns:

Tu stai linistita. Nu ai ce face.iti va veni si tie randul, si este mai bine ca nu esti ca si celelalte fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si baieti cuminti.Si nu esti fraiera! Mai tarziu astia care te cred fraiera are sa lucreze pentru tinewinking.