| Necunoscuta03 a întrebat:

M am taiat mai demult pe mână dar nu pe vene, cealalta parte si mi au ramas niste semne albe! Se mai duc vreodata?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu. Semnele alea o sa le ai mereu.

| Ionut231312 a răspuns:

Nu mai scapi de ele... eu m-am taiat din greseala cu capacul unei conserve si am semnul de mai mult de 10 ani... si semnul arata la fel ca si cand m-am taiat.

| Felissa13Eden a răspuns:

Depinde cat de adanci au fost taieturile. Dispar intr-un an daca nu sunt adanci

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, semnele raman acolo permanent.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca nu apelezi la interventii estetice, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acele semne albe se numesc cicatrici şi nu, nu se mai duc. Eventual devin mai puțin vizibile.