| Pisiii :x a întrebat:

M-am uitat aseara la filmul Greta... Daca ati citit penultima mea intrebare ati vazut care este problema mea [ adica am o mapa cu liste cum sa ma omor si cum sa o distrug pe prietena mea, am jurnale etc ] Ideea e ca, cazul meu e exact ca al Gretei! Sincer : Credeam ca ideile mele sunt originale! Credeti ca mai exista persoane ca mine?

3 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Exista si nu sunt putine, ma bucur ca ai vazut fimulhappy

sper ca ai invatat ceva din el, dupa cum stii mie mi l-a adus unchiu meu pentru a ma descrie pe mine.deci si eu sunt in postura fetei dn film(hillary duff).

sper sa iei o hotarare buna, adica arunca'le in siretwinking(listele, jurnalele, etc.)

baftabig grin

| clauu a răspuns:

Gabriela, prietena ta este retardata cu siguranta.

| balldude a răspuns:

Cred ca ar trebui sa consulti un medic draga omule