| razvix a întrebat:

Ma ajuta cineva? Am o prietena care vrea sa iasa cu mine dar de fiecare data cand vrem sa mergem impreuna spune ca ei ii e frica. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

De ce ii este frica, de locul unde urmeaza sa o duci,? poate nu are incredere totala in tine, poate nu alegi locul bun, unde vrea ea sa iasa, intreab-o si vezi ce prefera. succea razvix

7 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Incearca sa afli motivele si ofera-i siguranta si incredere.by`

| bluesky a răspuns:

Ea vrea sa iesiti impreuna si tot ei ii e frica sa fie singura cu tine? straight face Cum vine asta! Incerca s ao faci sa aiba incredere in tine, inspira-i incredere si vorbeste cu ea! Cum zice clauss depinde de lin care vreau sa o duci! Succes!

| ANoNim_7814 a răspuns:

Pai intalneste'te undeva...in fata poorti sau a blokului depinde unde stai exppliki ca nu se intampla nimic... o sa va plimbati sa beti un suc. [va sarutati daca v placetibig grin ]
adica mi s pare normal...demonstreaza'i ca nu are de ce sa ii fie fricabig grin

| crizantema a răspuns:

Ori ii este frica de locatiile alese, ori de tine(dar din moment ce vrea sa iasa cu tine, e absurd), ori de parinti, ori de gura lumii, ori sufera de vreo fobie.In orice caz trebuie sa discutati la rece...ca sa clarificati situatia.

| M.D.Eveline a răspuns:

? Ce mah? de ce ii este frica de balauri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti schimbi look-ul, comportamentul si gasca, sigur o sa vrea sa vina cu tine dupa aceea.

| razvix explică:

Multumesc