| Piticooot a întrebat:

sad Ma ajuta cineva persoana pe caree o plac eu mi. a zis astazi ca nu peste mult timp sa ne intalnim in oras :X a zis daca iess cu el :X si eu nu stiu cum sa. i zic ca il plac fara sa creada ca sunt vreo obsedata si sa se sperii 'Ce e ma si cu nebuna asta '. Vreau si eu niste statusuri va rooog... iar aceste statusuri sa ii dea de inteles ca il pac. Pt primele dau fundita sa fie cat mai multe va roog FUUNDa celor mai bune si multe va roooog sad:X

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Daca o iei prin status-uri, si alte apropo-uri o sa-l sperii si mai tare, iti spun eu, care sunt baiat, si daca cel pe care il placi tu nu isi da seama ce vrei tu sa spui cu status-urile alea, poate intelege altcevawinking
Daca ii spui direct, este cel si cel mai simplulaughing eu as prefera ca o fata sa imi zica "Ba boule te plac" decat sa ma i-a cu status-uri si apropo-uri nefolositoare... mai si chinui biata fata sa inventeze status-urilaughing