| alexuthsu a întrebat:

Ma ajutati si pe mine am nevoie de ajutor am un prieten ff bun care termina cls 8 si imi da sa-i scriu in album ma ajutati sa imi ziceti ce sa scriu va rog frumos dau fundita tonguebig grinrolling on the floor

1 răspuns:
| florinell a răspuns:

Buna,pai daca ati fost colegi de clasa poti sa ii scrii asta:
Am ras impreuna ani de zile in aceiasi sala
A sosit timpul acum si drumurile se separa,
Am copiat impreuna atunci cand nu stiam...
Si cred ca am da orice sa mai stam in scoala macar un an.
Am impartit momente unice in acesti ani
Impreuna ca colegi si prieteni, la bine si la greu.
Iti multumesc ca pe langa coleg mi-ai fost si un bun prieten, care m-a inteles mereu si m-a ajutat atunci cand am avut nevoie.Multumesc si sper sa ramanem prieteni in continuare.