| ioklain a întrebat:

Ma ajutati? trebuie sa descriu un coleg din clasa si nu prea am idei...el e foarte bun la ore si foarte politicos si timid.ce sa spun despre el?(in afara de astea)

Răspuns Câştigător
| mami114 a răspuns:

Pai stai sa ma gandesc, o sa iti spun tot ce trebuie sa scrii!:
"Salut! Ma numesc.Si spui numele tau! Si am facut aceasta mica descriere pentru un copil deosebit pe nume...El este un baiat foarte atent, timid, care invata bine, dar este si un bun coleg de clasa.Si la bine si la greu, es este cu tine mereu.Aici incepi sa-l descri tonguearul, Culoarea ochilor. Acest copil m-a ajutat foarte mult si acum ii sunt dator! As face orice numai ca sa il multumesc cum m-a multumit el pe mine.Nu vreau sa-l dezamagesc!
Vreau sa recunosc ca el este ca un frate pentru mine, si daca i s-ar intampla ceva nu stiu ce m-as face!
Tot ce vreau sa spun este ca este un copil foarte bun la inima ca re te-ar ajuta intr-u totul, si chiar daca nu ii iese de prima oara, el nu renunta, incearca, incearca si incearca pana cand ii reuseste!

Sper ca te-am ajutat! Si tu ma ajuti si pe mie cu o funda! Am scris putin, eu sunt pasionatt de romana, daca mai nevoie de ce va scrie intrebarea si iti raspund! Ok? Da-mi fundita!