| alexykaalex a întrebat:

Ma ajutati va rog? am telefonul sony ericsson elm si vreau sa-mi descarc teme pentru telefon.Nu stiti de unde pot le descarc gratis?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Din dreapta sus selectezi tipul telefonului pe care îl ai, apoi descarci câte teme vrei : http://www.zedge.net/download/

pa, pa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google teme si alaturi modelul telefonului pe care il ai si apoi gasesti o multime de site-uri. Trebuie sa gasesti pe acolo ceva care sa iti placa.batting eyelashes