| Mircik a întrebat:

Ma bat la cap 3 fete, nici una nu-mi place, ce sa fac ca sa scap...nu ma simt comod pur si simplu sa le spun ca nu mai vreua sa fim impreuna... Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Spunele ce simti.

Cred ca vor intelege tongue. Daca nu. atunci o sa le treaca curand :dhee hee

Baftaa! happy

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Părerea mea este că ar trebui să discuţi cu fiecare în parte şi să le explici frumos că nu puteţi fi decât amici.
Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunele ca ai iubita si sa nu te mai sune ca daca raspunde iubita ta le omoararolling on the floor

| alisya a răspuns:

pai spune-le k tie nu iti plac, fale sa inteleaga k nu esti genul lor si daca nu inteleg incearca sa nu mai vb cu ele vor intelege mie asa mi-a facut un baiat si sincer chiar nu mai ma interesa pers lui

| Mircik explică (pentru alisya):

Eu incerc sa nu vorbesc, de exemplu azi toata ziua m-a sunat una dintre ele...nu am raspuns, acum seara am raspuns si i-am spus ca nu am avut timp, totusi nu o deranjeaza...ce sa fac?

| alisya a răspuns:

Vor intelege